Posiadacze usługi bswolczyn24.pl mogą za pomocą swojego konta internetowego doładowywać bez prowizji telefon komórkowy.

Funkcja doładowań GSM pozwala zasilić konto u każdego operatora sieci komórkowej, m.in.: ORANGE, PLUS, T-mobile, PLAY. Zasilenie realizowane jest on-line, dzięki czemu środki w ciągu kilkunastu sekund powinny znaleźć się na doładowanym koncie.

Funkcja dostepna jest po wybraniu rachunku, którego uprawnienia pozwalają na wykonywanie transakcji. Realizacja odbywa się w trzech krokach: wybranie operatora gsm, podanie danych do doładowania, zatwierdzenie transakcji.

Aby doładować konto u operatora GSM należy w MENU Nawigacyjnym wybrać pozycję Doładowanie telefonu. W pierwszym kroku formularza proszę wybrać operatora i nacisnąć przycisk Dalej.

W drugim kroku należy podać numer telefonu oraz kwotę doładowania. Należy zwrócić uwagę, aby numer podany był z prefiksem kraju, bez znaku "+" i "0". W zależności od operatora w formularzu zostanie pokazana lista dostępnych kwot doładowań lub pole na wpisanie własnej kwoty z określonego przedziału. Po podaniu danych należy nacisnąć przycisk Dalej.

W trzecim kroku doładowania system wyswietla szczegóły transakcji oraz prosi o hasło do transakcji (hasło jednorazowe lub sms). Po podaniu hasła i naciśnięciu przycisku Wykonaj, system wyświetli komunikat informujący o przyjęciu zlecenia doładowania konta GSM.

 
W ciągu killkudziesięciu sekund na koncie GSM powinno pojawić się zasilenie w kwocie podanej w formularzu.
 
Wykonanie doładowania zakłada blokadę środków do czasu przekazania należności do operatora. Blokada ustawiana jest w wysokości doładowania, a jej podgląd dostępny jest w funkcji Blokady środków.

 

Z usługi doładowania telefonów korzystać można za pomocą internetowego systemu bankowego eBankNet, daje ona możliwość bezprowizyjnego doładowania telefonów komórkowych wymienionych niżej sieci komórkowych:

SIMPLUS, T-Mobile, ORANGE, Heyah, Sami Swoi, PLAY, MixPlus, 36i6, Diallo, Gadu AIR, Polsat Cyfrowy, wRodzinie 

Po każdym zasileniu telefonu możliwość uzyskania Faktury VAT

 

Przed rozpoczęciem korzystania z usługi zapoznaj się z regulaminem doładowań pre-paid zamieszczonym poniżej.

Regulamin usługi doładowania telefonów pre-paid
 
 
 

Szczegóły dotyczące usługi bswolczyn24.pl oraz funkcji doładować telefonów GSM w najbliższej placówce Banku
.

 

korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies