Wygoda której potrzebujesz

Aby móc płacić z łatwością i bezpiecznie w każdym miejscu i o każdej porze należy dobrze poznać karty kredytowe. Karta kredytowa jest właściwą odpowiedzią na Państwa codzienne potrzeby. Wystarczy jeden podpis lub PIN, aby zrobić zakupy lub pobrać gotówkę praktycznie w dowolnym miejscu i o każdej porze. 

Bezpieczeństwo, na które zasługujesz

Nie zawsze trzeba mieć w kieszeni gotówkę, bo używając karty kredytowej zawsze można z niej skorzystać! A w czasie podróży jest ona bezpiecznym sposobem kupowania wszystkiego bez konieczności zaprzątania sobie głowy wymianą waluty (dotyczy to kart międzynarodowych). Karta kredytowa to idealne rozwiązanie, które czyni Państwa życie znacznie łatwiejszym. Karta kredytowa sprawia, że nie przeoczy się okazji w sklepie, a także daje poczucie bezpieczeństwa w nieprzewidzianych sytuacjach finansowych.

Wolność, której pragniesz

Karty kredytowej można używać praktycznie wszędzie, odkrywając wygodę i prawdziwą przyjemność, które towarzyszą zakupom. W Polsce i na całym świecie czeka na Państwa niezliczona ilość punktów handlowo-usługowych i bankomatów. Dzięki karcie kredytowej Posiadacz karty dysponuje  z góry określonym zapasem środków, który umożliwia kupowanie niemal wszystkiego, wszędzie i o każdej porze, gdzie karta jest akceptowana. Limit kredytowy jest ustalany stosownie do indywidualnych potrzeb, jak również do możliwości finansowych Klienta. W miarę dokonywania zakupów, zmniejsza się dostępna kwota limitu kredytowego. Gdy zostanie spłacona cała wykorzystana kwota  kredytu, przywrócona zostaje do Państwa dyspozycji pełna kwota limitu kredytowego karty. Dzięki swojej karcie kredytowej można zarządzać swoim budżetem, za każdym razem, gdy chcemy coś kupić. Po prostu używamy swojej karty!

Jak działa karta kredytowa?

Posiadacz karty kredytowej może posługiwać się kartą do wysokości przyznanego przez bank limitu kredytowego, z uwzględnieniem limitów dziennych. Bank Spółdzielczy w Wołczynie oferuje Klientom indywidualnym następujące karty kredytowe:

MasterCard

MasterCard Gold z funkcją zbliżeniową

VISA

 Szanowny Kliencie !!!

W przypadku utraty karty płatniczej należy niezwłocznie powiadomić:

Zespół Zastrzegania Kart: tel.: (0-22) 515 31 50       

Numer telefonu dostępny całą dobę.

korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies