Bądź na bieżąco i eko

Dbasz o środowisko? Chcesz mieć pod ręką wszystkie ważne dokumenty bankowe, np. regulaminy, cenniki? Przejdź na Moje dokumenty SGB i uzyskaj dostęp do elektronicznej wersji dokumentacji.

Moje dokumenty SGB to:

   Gwarancja niezmienności – masz pewność, że dokumenty wysłane przez bank się nie zmieniły, gwarantuje to technologia.
 

 Aktywne informowanie – poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem.

 

   

Pełen dostęp – przechowuj informacje w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem poprzez specjalny portal, gdzie sam założysz sobie konto.

 

Portal Klienta

Jesteś klientem Banku Spółdzielczego w Wołczynie? Dostęp do Twoich dokumentów w wersji elektronicznej uzyskasz logując się do Portalu Klienta.


 publiczne                                                   indywidualne

 

W portalu Moje dokumenty SGB Dokumenty publiczne znajdziesz ogólnodostępne dokumenty takie jak: wybrane regulaminy, wybrane taryfy, wybrane klauzule informacyjne.

Portal Moje dokumenty SGB Dokumenty indywidualne to portal w którym zamieszczane są dokumenty dedykowane Klientom Banku, którzy wybrali tę formę komunikacji z Bankiem. Aby je odczytać musisz zalogować się do portalu.

 

Najważniejsze informacje

Jak uzyskać dostęp?

Aby rozpocząć otrzymywanie dokumentów z banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. W tym celu złóż odpowiednią dyspozycję w swojej bankowości internetowej lub skontaktuj się z Twoim bankiem. Pamiętaj, by bank znał Twój aktualny numer telefonu komórkowego. Będzie on potrzebny do logowania i byś zawsze otrzymał powiadomienie o nowym dokumencie, który został do Ciebie wysłany.

Po wyrażeniu zgody sam założysz sobie konto na stronie www i ustawisz hasło.

Jakie dokumenty mogę otrzymywać elektronicznie?

Zaraz po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych takie jak informacje o zmianach regulaminów i taryfy prowizji i opłat.

 

 

Jak korzystać z portalu Moje dokumenty SGB Dokumenty indywidualne.

1. Jeśli nie korzystasz z bankowości elektronicznej SGB24 wejdź na stronę Moje Dokumenty SGB

Instrukcja

 2. Jeśli korzystasz z bankowości elektronicznej SGB24 zaloguj się do niej i skorzystaj z zakładki Moje dokumenty SGB bez konieczności dodatkowego logowania.

Od tej chwili w dowolnym momencie będziesz mieć możliwość zapoznania się z otrzymanymi od Banku wiadomościami.

O każdej nowej wiadomości będziemy Cię powiadamiać mailem lub SMS-em (w zależności od wybranej przez Ciebie metody komunikacji).

 

Więcej na temat portalu znajdziesz w Przewodniku dla użytkownika.

korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies